2010 yılına özel bir giriş için düzenlediğim yılbaşı çekilişi Random.org ‘unda katkılarıyla sonuçlandı. 1.  ödülü (Turkcell 1 GB internet paketi) kazanan: Hitafs Dedik, 2. ödülü (Microsoft DreamsPark giriş şifresi) kazanan ise, Ali BARIN oldu.

Hediyeleri kazanan arkadaşlar heyecandan ölürler, belki onlara ulaşamam diye 3 tane de yedek kazanan seçtim: İbrahim Çakıcı, dilara ve ozan sumer. Asıl kazanan arkadaşlara ulaşamazsam yedeklerden sıra ile ulaşmaya çalışacağım.

Kazanan arkadaşları tebrik eder, katılan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.