Google’un sosyal ağlara verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Kendisini sadece bir arama motoru olarak konumlandırmayıp sosyal ağlarla olan ilişkisini gün geçtikçe arttırıyor. Son olarak yaptığı Facebook sayfalarıyla alakalı arama sonuçlarında ilgili sayfanın alt sayfalarını da görüyor olmamız bunun bir göstergesi aslında.

Fan sayfaları artık daha değerli. WordPress patlamasından sonra Facebook sayfası patlaması da yakındır. Ha unutmadan Facebook sayfalarınıza SEO yapılır : )

Kategori: SEO

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.