Zaman zaman sizinde ihtiyacınız olmuştur wordpress fonksiyonlarına. Yeni bir eklenti yazarken, var olan eklentiyi düzenlerken ya da sıfırdan bir tema kodlarken mutlaka kısa bir google araması yapmışsınızdır bunun için. Bende bir sitemde bazı değişikliklere gitmek istedim, bunun için var olan fonksiyonları arıyordum. WordPress ‘in kendi sitesinde detaylı olarak fonksiyonlar ve kullanımları anlatılmış zaten. Hani şu fonksiyonları liste halinde kategorik olarak görebileceğim bir PDF olsa hiç fena olmazdı dedim ve fonksiyonların bir PDF listesini buldum.

WordPress ile ilgilenenlere faydalı olacağını düşündüğüm bu PDF ‘i sizinle de paylaşayım.

PDF‘i hazırlayan ekinertac ‘a teşekkürler.

Buradan PDF’e ulaşabilirsiniz.

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.