AcademyTech, ağustos – eylül aylarında her hafta yeni bir CEH eğitimi düzenliyor.

EC-Council’in Türkiye temsilcisi olan AcademyTech, dünyanın en yaygın güvenlik eğitim programı CEH (Certified Ethical Hacker – Sertifikalı Etik Hacker) için bireysel katılımcılara yönelik yaz kampanyası düzenledi.

Ağustos ve Eylül aylarında her hafta düzenlenecek eğitimler, kariyerlerini bilgi teknolojileri güvenliği alanında devam ettirmek isteyenler için çok önemli bir fırsat sunuyor. Bilgi teknolojileri alanında en önemli açık yetişmiş bilgi teknolojileri güvenliğinde personeli konusunda bulunuyor. AcademyTech’in CEH eğitimine katılarak tüm dünyada geçerli olan CEH sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılar, kariyerlerini bilgi teknolojileri güvenliği alanda devam ettirebiliyorlar.

Dünya genelinde en çok kabul gören bilgi teknolojileri güvenliği sertifikasyon programı CEH’e katılanlar, bilgisayar korsanlarının nasıl düşündüklerini öğrenerek çalıştıkları kurumların bilgi sistemlerini bilgisayar korsanlarının saldırılarından ve diğer güvenlik tehditlerinden koruyabiliyorlar.

18 Ağustos’ta başlayacak CEH eğitimleri, AcademyTech’in Kadıköy, Mecidiyeköy ve Ankara merkezlerinde dönüşümlü olarak düzenlenecek. Hafta içi eğitimlerine ek olarak 16 Ağustos’da İstanbul’da ve 8 Eylül’de Ankara’da açılacak sınıflarda ise eğitimler 3 haftasonu boyunca devam edecek.

CEH eğitimine katılabilmek için temel düzeyde işletim sistemi ve ağ bilgisine sahip olmak yeterli. 2 ay boyunca sürecek eğitimlerin bedeli ise 1000 dolar + KDV.

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.