Olmazsa olmazımız Daron Yöndem kaptanlığında bir aktivite daha: INETA NEXT HIT. Aktivite de nelerden bahsedilecek diye şöyle bir bakarsak; Windows 7 Deep Dive, Silverlight 3.0, Cloud Computing, PHP on Windows, Hyper-V, ASP.NET 4.0, WCF 4.0, WF 4.0 ve bir de Sürpriz Oturum!

ineta logo

Konular gerçekten güncel ve teknoloji ve yazılım dünyasını yakından takip edenlerin kaçırmaması gereken bir aktivite diye düşünüyorum. Hangi gün, nerede sorularına cevap verelim..

Kimler var?

Güzel bir afiş hazırlamışlar. Üşenip tek tek isimleri yazmadım. Afişe buradan ulaşabilirsiniz : )

Yer

Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Seminer Salonu (beşiktaş)

Gün

11-12 Nisan tarihleri arası

Kayıt

Aktiviteye kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Başka söylemediğim birşey kaldı mı diye düşündüm de herhalde yeterlidir bunlar. Bende gelmeyi çok isterdim ama hafta sonu kursum var malum..

Herkese iyi aktiviteler (bu nasıl bir cümle oldu böyle : )

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.