fizy

Sadece amacına uygun, kaliteli, reklam tarlasına dönmemiş, arayüzü kolay anlaşılır ve herşey son kullanıcı için düşünülmüş olan sitelere bayılıyorum. İşte bunlardan biri: fizy!

Fizy de nedir?

Fizy sizin video ve müzik ihtiyaclarınıza yönelik hazırlanmış, yaklaşık olarak 50 ye yakın API servisini bünyesinden barındıran, bir çok dil desteği olan, başlıkta da belirttiğim gibi web 3.0 tadında bir videomüzik sitesi. Keşfettiğim günden bu yana müzik yada video ihtiyacım için başka bir siteye girmedim. Neden çünkü fazlasıyla yeterli oluyor : )

Biraz daha detaylı inceleyelim…

Fizy yaklaşık 29 dilde destekleniyor ve geliştiriliyor. Ayrıca dinlediğiniz yada izlediğiniz herhangi bir müzik ve ya video’yu bir çok  platformda (del.icio.us, digg.com, facebook, reddit, myspace, friendfeed, twitter…) kolaylıkla paylaşma imkanı sunuyor.

Bitmedi

Cep telefonları unutulmamış. Burada ki adresten de cep telefonları için hazırlanmış versiyonuna ulaşabiliyorsunuz. Şimdilik iphone, xbox 360, sony psp, nintendo wii, play station 3 and nokia n series modellerini destekliyor. Diğer platformlar için geliştirilmeye devam ediyor.

fizy seni sevdim : )

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.