twitter

Başlığa balıklama dalıp twitter hesaplar nasıl hacklenir? “ sorusuna cevap bulacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz :) Evet birazcık hack yapacağız ama bu zarar verecek derecede değil.

Bildiğiniz gibi twitter‘da (twitter mı o da ne?) sizi takip etmeyen kişilere direkt mesaj gönderemiyorsunuz.  Nasıl göndereceğimizi bende yeni öğrendim sizinle de paylaşmak istedim. E buyrun bakalım o halde…

Yapmamız gereken çok basit

http://twitter.com/direct_messages/create/<twitter username>

<twitter username> yazan yere kime direkt mesaj göndermek istiyorsanız o kişinin twitter kullanıcı adını yazmanız yeterli. Sonrasında sayfaya girip yazmak istediğinizi yazın ve gönderin. Direkt mesajlar twitter kullanıcısının mail adresine gittiği için okunabilirliği daha yüksek :)

Konuyla alakalı

volkangörgülü ‘nün twitter nedir, nasıl kullanılır konularını ele aldığı (8dk – 27MB) ‘lık video ulaşmak için buraya video ‘yu bilgisayarınıza indirmek için de buraya tıklamanız yeterli.

iyi twitlemeler…

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.