Merhaba arkadaşlar,

Blog sayfalarında dolaşırken güzel bir site buldum. Bu site sayesinde istediğimiz konu hakkında tutorial (özel olarak hazırlanmış eğitim dersleri) bulabiliyoruz. Alt yapı daha tam oturmadığı için bazı eksiklikler var. Ama yine de işe yarar güzel tutorial’lar çıkıyor. Ben photoshop ve php ile ilgili bir kaç konu araştırdım çıkan sitelerde adamlar yaptıkları her adımı tek tek yazmışlar, bazı siteler video‘lu olarak ta eğitim sunuyor.

Siteye buradan erişebilirsiniz. Ayrıca konu tutorial’lardan açılmışken takip ettiğim bir kaç tutorial sitesinide sizlerle paylaşmak isterim.

  • Resimlerin üzerine tıklayarak sitelere ulaşabilirsiniz.

NOT: Sitelerin hepsi ingilizcedir.

Herkese iyi çalışmalar..

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.