teamviewer logo

Daha önce detaylı olarak burada bahsettiğim TeamViewer programının 4 BETA sürümü çıkmış. Hem ücretsiz hem hızlı hem de güvenli olması dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcısının olmasında etkili olmuştur şüphesiz. Her geçen gün kullanıcıları giderekte artıyor. Sözü uzatmadan 4 BETA sürümüyle neler gelmiş inceleyelim…

Resmin üzerine tıklayarak resmi büyütebilirsiniz.

Neler yeni?

  • Şüphesiz en büyük değişiklik programı artık web tabanlı kullanılabilir hale getirmeleri oldu. Şöyle ki destek vereceğimiz bilgisayara bağlanmak için artık program yerine web’i kullanabileceğiz.
  • Web bağlantısından destek için sadece Adobe Flash 9 yeterli oluyor. Herhangi bir activeX kurmanız gerek yok. (işte bu süper!)
  • Daha önce destek verdiğiniz kullanıcıları kaydedebilir hale getirildi. Bu kullanıcılar ile ilgili detaylı bilgi bölümü oluşturuldu.
  • Güncellenen alt yapısıyla 3 sürümüne göre daha hızlı veri akışı
  • Daha fazla bilgi isteyenler burayı ziyaret edebilir

Deneyelim bakalım

İndirmek isteyenler buradan indirebilirip deneyebilirler. Eksik gördüğünüz ya da şu şu özellikler de olsa hiç fena olmazdı dediğiniz öneri ve isteklerinizi bu adrese mail olarak gönderebilirsiniz.

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.