Siberalem.com, itiraf.com, idefix.com, evlilikmerkezi.com, tlinkpara.com, sabitfikir.com, lafcambazi.com gibi sektörde kalıcı isimler bırakan, EbiUniverse firmasında bugün itibariyle işe başladım. SEO, Sosyal Medya, E-mail marketing, Adwords, Dijital pazarlama ve yaratıcı fikirlerimle 7/24 hizmet vereceğim : ) Her iki taraf içinde faydalı olacağını düşünüyorum. (ne kadar resmi bir cümle oldu böyle)

Herşeyden önce kendime çay içmek için bir kupa bulmam lazım, bugün plastik bardakla çay içtim. Öyle demeyin plastik bardağın lezzeti bir başka oluyor : )

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.