Gün geçmiyor ki nette güzel şeyler keşfetmeyelim. Bir kaç gün önce demo isteğinde bulunduğum Mysiteray servisinden demo isteğim kabul edilmiş ve bilgilerim gönderilmiş. Hemen servise dalıp ilyasteker.com ‘u test ‘e tabi tuttum. Açıkcası servis beni etkiledi. Sitenizin temel HTML eksiklerinden tutunda, Seo ve Sosyal Medya alanına kadar çok genel bir test yapıp, rapor sunuyor. Rapor sonuçlarını premium üye olursanız PDF olarak alma şansınız bile var.

Sitenin hızı, twitter paylaşımları hakkında bilgiler, sitenizden diğer sitelere çıkan linkler gibi çok detaylı bilgilerde test sonunda karşınıza çıkıyor. Servisi buradan deneyebilirsiniz.

Kategori: SEO, Sosyal Medya

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.