Bilenleriniz mutlaka vardır ama bilmeyenleriniz için ufak bir hatırlatma yapayım SEOteknikleri.com Türkiye’nin SEO alanında en elit ve tecrübeli yazarlarından oluşan bir SEO ekibidir. Gerek yazılarıyla olsun, gerek firmalara sağladıkları SEO hizmetiyle olsun bir çok kurumun taktirini kazanmışlardır.

Benim de SEO ‘ya olan merakımdan olsa gerek yolumuz SEOteknikleri.com ‘un kurucu ortağı Can ile buluştu. Sitede yazarlık yapmak ister misin diye sordu bana. Bende neden olmasın, bildiklerimi daha geniş bir kitleye ulaştırmamam için bir neden yok dedim ve kabul ettim.

Kendisi yurt dışında bir şirkette güzel bir pozisyonda çalışıyor. Türkiye’de hatrı sayılır, hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği sitelerin SEO çalışmalarında bulunmuş. Haliyle böyle tecrübeli insanların arasında olmak bana da çok şey katacaktır diye düşünüyorum.

Unutmadan, SEOteknikleri.com birde forum ‘a sahip. Burada sadece SEO konuşuluyor üstelik. Yeni teması da güzel olmuş hani.

Umarım herkes için faydalı olur. Bol SEO ‘lu günler.

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.