SEO ‘ya olan merakım her geçen gün artarken daha kaliteli ve farklı servisler gözüme çarptıkça bunları sizinle de paylaşıyorum. İşte güzel sitelerden biri daha: linkvendor.

Linkvendor SEO araçlarını;

  • Site analizi (Alexa Challenge, Multi PageRank, Social Bookmarks, Website Speed Test, Cloaking Detection, PageRank Analysis, Spiderview, Meta Tag Analyzer, SEO Challenge, Visual PageRank)
  • Kelime araçları (Keyword Density, Keyword Position)
  • Server & domain (Domain Age, Domain PopularityDomain Popularity, Reverse IPReverse IP)
  • Link araçları (Link Popularity, Backlinks, Link ValueLink Value, Outbound Links)
  • Çeşitli (Meta Tag Generator, Unix Time Convertor, Sitemap Generator, URL Rewrite, Text2Image)

olmak üzere 5grupta toplamış. Servisleri test ettiğimde güzel sonuçlar görmek beni sevindirdi doğrusu.

Ayrıca Linkvendor, Searchmetrics Report servisi sayesinde siteniz ile ilgili çok detaylı bir SEO raporunu size sunuyor. İncelediğimde gerçekten güzel bir rapor olduğunu fark ettim. Size de öneririm.

Sitenizin SEO ‘su için faydalı olması dileklerimle..

Kategori: SEO

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.