Hızla ilerleyen zamana ve teknolojiye inat bugüne kadar sitenin mobil sürümünü yapmayı ihmal etmiştim, ama artık dayanacak gücüm kalmadı. WordPress ‘in nimetlerinden yararlanarak WP-touch eklentisi ile mobil sürüm kısmını halletim. Eksik bir kaç kısım daha var onları da zamanla hallederim artık.

Siteye telefonunuzun tarayıcısıyla giriş yaptığınızda eklenti, siteye telefondan girdiğinizi anlayarak sizi mobil sürüme yönlendiriyor. Sizde kocaman site içerisinde boğulmuyor, sadece yazılara odaklanıyorsunuz. Evet evet bu kadar basit ve kolay bir olay.

NOT: Resim için teşekkürler.

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.