Maillerimi kontrol ederken Microsoft ‘tan gelen bir mail dikkatimi çekti. Şöyle bir inceledim, MS sertifikaları için sınavlara ücretsiz giriş hakkı veriyormuş. Böyle olması güzel oldu. İnsanların sertifika isteği artar belki. Her firmada işe yaramasa da bir çok firma da sertifika her zaman işe yarıyor.

Microsoft dreamspark

Reklamlar: İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, bir Microsoft sertifikasına sahip olmak, sizin yeteneklerinizi onaylayan ve her zaman en güncel teknolojiyi kullanacağınızı belgeleyen güvenilir bir işarettir.

Nereden kayıt olacağım diyorsanız…

Microsoft Teknik Uzmanlık sınavı için Voucher giriş kodunuzu nasıl alabilirsiniz?

1. DreamSpark için kayıt olun ve giriş yapın
2. Voucher almak için “Get Key” butonunu seçin
3. Prometric ile giriş kodunuzun kaydını tamamlayın ve sınav takviminizi kesinleştirin.

Son başvuru 30 haziran 2009.

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.