Başlığa aldanıp aa ıssız adam 2 ‘mi geliyormuş dememen için sana durumu izah edeyim: Genelde evden çalışıyorum. Home office dedikleri olay var ya ha o işte. 3 gündür pencereden dışarı kafamı bile çıkarmadım. Bugün inanılmaz bir sıkıntı kapladı tüm bedenimi. Attım kendimi dışarı. Baktım kurtlar gibi acım önce patso yedim sonra ne yapayım diye düşünürken kendimi bi anda sinemada buldum. Avatar ‘ı izlediğim için diğer filmler arasından yine beni en çok etkileyen Acı aşk olduğu için onu seçtim.

Salonda 5 kişiydik. Çok güzel bir duygu. Valla bak. Arkamda ki sevgililer film izlemek için gelmedikler gerçi. Şapur şupur öpüşme sesleri, ay orhan orama dokunma gıdıklanıyorum gibi fısıldaşmalar duydum arka koltuktan. Herşeye rağmen odaklandım filme yine.

Filmimiz Issız Adam ‘ın gelişmiş bir versiyonu diyebiliriz. Aldatan bir adam. Ama bu tam bir psikopat. Herşey evleneceği kadını başka bir erkekle sevişirken görmesiyle başlıyor. Ondan sonra olaylar gelişiyor. Filmi izlemeyip, izlemeyi düşünenlerin olabileceğini düşünerek (ne cümle kurdum ama) filmi anlatmayacağım. Ama canım sıkkınken izlediğim güzel bir filmdi.

Bazen ben bu kadar yapar mıydım diye düşünmedim değil : )

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.