Maalesef yaşıyorum :) ama yoğunluk yüzünden blog’a yazı yazamıyorum. Hafta içi iş, hafta sonu kurs derken hiç fırsat bulamıyorum. Zaten iş hayatı beni iyice robotlaştırdı. Kendimi robot olarak hissetmeye başladım iyiden iyiye. Farklı heyecanlar istiyorum ama uzun vadede bu imkansız gibi.

Havalar ciddi anlamda soğudu ya. İşe giderken giydiklerimin sayısı artınca bunu daha iyi anladım. Kışı hiç sevmiyorum ne yalan söyleyeyim. Her mevsimin tadı farklı ama kışın eziyeti fazla. Terleyeyim ama üşümeyeyim mantığını savunanlardanım sanırım :) Yaz gibisi var mı ya.

Recep ivedik – 2 geliyormuş. Filmi izlerken içinizde ki ayıyı özgür bırakın öyle izleyin, ben birincisinde öyle yaptım daha bi zevkli geldi film :)

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.