Maalesef yaşıyorum :) ama yoğunluk yüzünden blog’a yazı yazamıyorum. Hafta içi iş, hafta sonu kurs derken hiç fırsat bulamıyorum. Zaten iş hayatı beni iyice robotlaştırdı. Kendimi robot olarak hissetmeye başladım iyiden iyiye. Farklı heyecanlar istiyorum ama uzun vadede bu imkansız gibi.

Havalar ciddi anlamda soğudu ya. İşe giderken giydiklerimin sayısı artınca bunu daha iyi anladım. Kışı hiç sevmiyorum ne yalan söyleyeyim. Her mevsimin tadı farklı ama kışın eziyeti fazla. Terleyeyim ama üşümeyeyim mantığını savunanlardanım sanırım :) Yaz gibisi var mı ya.

Recep ivedik – 2 geliyormuş. Filmi izlerken içinizde ki ayıyı özgür bırakın öyle izleyin, ben birincisinde öyle yaptım daha bi zevkli geldi film :)

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.