Bazen düşünüyorum da aslında hayatta başarılı olmak hiç zor değil. Evet hiç zor değil. Sadece yapmak istediğimiz şeyi ne kadar istediğimize bağlı. Birşeyi çok istersek, onun peşinde yılmadan usanmadan koşarsak birgün bizim oluyor. Yıllar sonra inanın bunu fark ettim. Olmuyor, yapamıyorum diyenler inançlarını yitirdikleri için hiçbir zaman olmayacağının da farkındalar.

Düşünün, etrafınıza bakın, olayları sorgulayın, insan ilişkilerinize önem verin, en olumsuz durumdan bile pozitif şeyler çıkartmayı deneyin. Klasik düşüncelerle değil, farklı bakış açılarıyla yaklaşın hayata. Bıkmadan usanmadan çalışın, hedefleriniz hep yukarda olsun. Sahip olduklarınızla yetinmeyin. Hep daha fazlasını isteyin. Bu başarınızı, hayat standardınızı, dünyaya bakış açınızı bile değiştirecektir.

Buna inanın!

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.