Bazen düşünüyorum da aslında hayatta başarılı olmak hiç zor değil. Evet hiç zor değil. Sadece yapmak istediğimiz şeyi ne kadar istediğimize bağlı. Birşeyi çok istersek, onun peşinde yılmadan usanmadan koşarsak birgün bizim oluyor. Yıllar sonra inanın bunu fark ettim. Olmuyor, yapamıyorum diyenler inançlarını yitirdikleri için hiçbir zaman olmayacağının da farkındalar.

Düşünün, etrafınıza bakın, olayları sorgulayın, insan ilişkilerinize önem verin, en olumsuz durumdan bile pozitif şeyler çıkartmayı deneyin. Klasik düşüncelerle değil, farklı bakış açılarıyla yaklaşın hayata. Bıkmadan usanmadan çalışın, hedefleriniz hep yukarda olsun. Sahip olduklarınızla yetinmeyin. Hep daha fazlasını isteyin. Bu başarınızı, hayat standardınızı, dünyaya bakış açınızı bile değiştirecektir.

Buna inanın!

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.