Google online seminerlerine devam ediyor. Bu sefer konumuz içerik ağı. Gerçekten önemli ve bir o kadar da hassas bir konu aslında. Çünkü bir çok sitenin temeli bu olgu üzerine kurulu. Zengin bir içerik ağıyla bağlantılı olarak adwords reklamlarının gösterimlerinde ki inceliklerini öğreneceğiniz bu seminerde.

Google İçerik Ağı webinarına davetlisiniz!

“Google İçerik Ağı, AdWords reklamlarını göstermek üzere Google ile ortak çalışan yüz binlerce kaliteli web sitesini, haber sayfalarını ve blog’ları kapsayan satış ve pazarlama faaliyetlerinizi o siteleri her gün ziyaret eden hedef kitlelerinize çok daha kolay ulaşabileceğiniz bir ağdır. AdWords ile daha geniş kitleleri hedeflemek ve Google İçerik Ağı’yla genişletebileceğiniz reklam hedeflerinizi tartışmak için bu webinar’ı kaçırmayın!

İnternet üzerinden canlı olarak sunacağımız bu eğitimde Google İçerik Ağı’yla:

* Daha fazla müşteriye nasıl ulaşabileceğinizi,
* Bir reklam kampanyasını nasıl yaratabileceğinizi,
* Bu ağ ile birlikte kullanabileceğiniz araçların kampanyalarınızı nasıl iyileştireceğini öğreneceksiniz.

Ayrıca webinarımızın sonunda, sorularınızı da interaktif olarak cevaplayacağız.”

diyor Google. Dilerseniz seminer tarihine ve kayıt için neler gerekiyor onlara bakalım…

Saat & Tarih

29 Haziran 2009, Pazartesi saat 13:00 ’te

Kayıt

Buraya tıklayarak kaydınızı yaptırarak sınırlı sayıda ki kişilerden biri olabilirsiniz. Unutmadan kayıt yaptırabilmeniz için adwords hesabınızın olması gerekmektedir.

Webinarda buluşmak üzere!

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.