Bugün mailleri kontrol ederken Google‘nin online olarak düzenleyeceği bir seminer duyurusu mailini fark ettim. İşin en güzel kısmı böyle bir seminerin online olması ve kafamıza takılan soruları sorabilecek olmamız. Sunum BTnet sitesi üzerinden olacak. Gelen maili sizinle de paylaşmak istiyorum.

Merhaba,

Google AdWords hakkında öğrenmek istediğiniz herşey Google ve BTnet.com.tr işbirliği ile düzenlediğimiz Google AdWords Online Semineri’nde!

İnternet Reklamcılığı ve Google AdWords

Yaşanan ekonomik durgunlukla birlikte tüm dünyada reklam harcamaları azalırken, bu süreçte bir mecranın yıldızı parlıyor: İnternet.

Tüm araştırmalar, 2009’da reklamverenlerin diğer mecralardan kestikleri reklam harcamalarını internete kaydıracağını ortaya koyuyor. Ölçümlenebilirlik, doğru hedef kitleye erişme ve yönetilebilirlik internet reklamlarını öne çıkarıyor.

Bugün KOBİ’lerden holdinglere, interaktif ajanslardan bağımsız yayıncılara kadar internetin üzerindeki tüm oyuncular Google AdWords sistemini daha iyi anlamaya ve yönetmeye gereksinim duyuyor.

Google AdWords Online Semineri

İşte bu noktada BTnet.com.tr ile düzenlediğimiz Google AdWords Online Semineri ile internet reklamcılığı hakkında bildiklerinizi gözden geçirecek ve Google AdWords ile nasıl daha etkin bir şekilde reklam verebileceğinizi ve yapacağınız yatırımın getirisini ölçebileceğinizi öğreneceksiniz.

Google AdWords ekibinden Abdullah Aydın tarafından BTnet.com.tr sitesinde canlı olarak sunulacak ve video destekli olarak yayınlanacak interaktif seminerde soru sorabilir ve sunumu bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Online Seminer Tarihi: 12 Şubat 2009, Saat: 11:00

Not: Online seminer katılımı ücretsizdir, kayıt için BTnet.com.tr sitesindeki üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

İyi seminerler dileriz!

Google Türkiye Pazarlama Ekibi

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.