HSBC ‘nin ilk kez 2007 de fotoğraf evi ile birlikte düzenlediği fotoğraf yarışmasının bu sene ki konusu: Değerli olan nedir? Konu gerçekten güzel ve çok farklı kareler yakalamaya müsait. Yarışmacılardan istenen ise yakaladıkları karede bu sorunun cevabını en farklı şekilde hissettirmek.

Fotoğraf yarışması: Değerli olan nedir?

Yarışma jürisinde Ara Güler, Sabit Kalfagil (Marmara Üni.), Kamil Fırat (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni.), Cengiz Karlıova, Cem Erciyes (Radikal Gazetesi), Mehmet Günyeli, Kutup Dalgakıran (Sabah Gazetesi), Hasan Şenyüksel (Fotografevi) ve Ömer Kayalıoğlu (HSBC) yer almakta.

Yarışmanın son katılım tarihi 7 Eylül 2009. 16 Eylül 2009’daki Jüri toplantısında belirlenecek ilk 10 finalistin ardından 15 Ekim 2009’da Fotoğrafevi’nin İstanbul’daki merkez ofisinde düzenlenen ödül töreniyle yarışma birincisi açıklanacak. Yarışma birincisi 15.000TL ve ilk dokuzda yer alan eser sahipleri de 1000’er TL ödüle layık görülecekler.

Fotoğraf yarışması: Değerli olan nedir?

Detaylı bilgi ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Dip not: Öyle ahım şahım, profesyonel bir fotoğrafçı olmasamda böyle bir yarışmayı kaçıracağımı düşünmeyin. Bende varım : )

Fotoğraf: fotografevi.com

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.