Merhaba arkadaşlar,

İşe girdiğim günden beri hafta içi 7.30 da kalmak zorunda kalmam beni pek uykusuz bırakmıyordu. Nasıl olsa hafta sonu öğleye kadar uyuyordum. Ta ki hafta sonu da kurs başlayana kadar. Hafta içi iş hafta sonu kurs derken bi baktım her gün 7.30 da kalkıyor muşum. Eee nerde benim uykum? Ben alışkın değilim böyle erken kalkmaya desem de hayatın acımasızlığını bir kez daha görüyorum burada. Yaklaşık 1 yıl bana uyku yok öyle görünüyor. Belki ara sıra tatil olur bi kaç kaçamak yapabilirim.

Bu arada pazar günü Rize’ye gidiyorum. Uçakla gideyim dedim 1,5 ay önceden bakmama rağmen uçak biletleri almış başını gitmiş. Haliyle 18 saat otobüs yolculuğu (aman Allah’ım!) beni bekliyor. Neyse ki kocaman bir hafta netten uzak kalmayı doğayla bütünleşip kuşlarla, böceklerle ilgilenmeyi düşünüyorum. :)

Unutmadan paypal kullananlara uyarım var: paypal göründüğü kadar mahsum değil. Parayı çektiği halde kasım’ın 27’sinden beri rapidshare premium hesabını açtırmak için uğraşıyorum. Adamlar artık ooo ilyas bey’den yine mail gelmiş diyorlar mıdır acaba :)

Patron yamacıma doğru yaklaşıyor açık olan siteleri kapatmam lazım. Söz bi sonra ki yazım teknik yazı olacak. Üşengeçlik sardı beni iyice bu aralar.