Sun Microsystem ‘in 25 Haziran 2009 da (yarın)  istanbul SwissOtel ‘de düzenlediği java gününü kaçırmayın! Java ile ilgilenen, java ya merakı olan herkes burada olacak. Bir tek ben hariç. Çünkü yarın abimin kızını havaalanından almam gerekiyor. Şansız doğdum, şansız büyüyorum ne güzel.

Java Day 2009

Yıl 1995. Tüm dünyada her an her yerde ve her araçta aynı dilin konuşulduğu bir gelecek için Sun Microsystems Java’yı dünya ile tanıştırdı.

Yıl 2009. Java’nın gelecek vizyonu çok daha önceden gerçek oldu. Tüm dünyada milyonlarca Java geliştiricisi, her an her yer ve her araçta kullanılabilen eğlenceden işe kurumsal ve bireysel Java uygulamaları geliştiriyor. Bugün Java 6 milyardan fazla aygıta güç katıyor.

25 Haziran’da gösteri başlıyor. Java Day’09 İstanbul, tüm dünyanın heyecanla izlediği San-Francisco’daki Java One konferansından hemen sonra gerçekleşiyor. Java konusundaki en son yenilikler, JavaFX gibi tüm yeni teknolojiler gösteri için hazır.

Türkiye’nin kurumsal ve bireysel Java yazılım geliştiricilerini buluşturan en büyük etkinlik için geri sayım başladı. Uluslararası Java uzmanlarının geleneksel buluşmasında siz de yerinizi ayırtın. Seyirci kalmayın, kaydınızı yaptırın.

Ajanda ve kayıt bilgileri için detayları verelim..