1 dakikalık okuma

Bir sonraki yazılım dünyası burada: Ineta next

Daron Yöndem ‘in başkanlığını yürüttüğü Ineta next, aralık ayı için enfes bir aktivite takvimi çıkarmış. 4 ilde (diyarbakır, istanbul, kayseri, denizli) ayrı ayrı düzenlenecek olan aktivitelerde yazılım dünyasının yeniliklerinden bahsedilecek.

Gelecek nesil yeni yazılım teknolojileri ile ilgili teknik bilgi paylaşımı çerçevesinde oturumların bulunacağı bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.

Etkinlik içeriğinde yer alacak bazı konular haftaya Amerika’daki Professional Developer Conference’da ilk defa duyurulacağı için biz de şimdilik etkinlik içeriğimizi bir sürpriz/sır olarak saklıyoruz. Çok yakında tam etkinlik planını da duyuracağız. Fakat bu süreçte siz zaman kaybetmeyin ve sınırlı katılım olacağı bu etkinliğe hemen ÜCRETSİZ kayıt olun!

1 dakikalık okuma

What’s Next?!

Olmazsa olmazımız Daron Yöndem kaptanlığında bir aktivite daha: INETA NEXT HIT. Aktivite de nelerden bahsedilecek diye şöyle bir bakarsak; Windows 7 Deep Dive, Silverlight 3.0, Cloud Computing, PHP on Windows, Hyper-V, ASP.NET 4.0, WCF 4.0, WF 4.0 ve bir de Sürpriz Oturum!

ineta logo

Konular gerçekten güncel ve teknoloji ve yazılım dünyasını yakından takip edenlerin kaçırmaması gereken bir aktivite diye düşünüyorum. Hangi gün, nerede sorularına cevap verelim..

1 dakikalık okuma

INETA Capital Hit

INETA kapsamında düzenlenen bir başka aktivide daha. İstanbul’da yapılana katılmıştım ve harika iki gün geçirmiştik. Bu sefer aynı aktiviteyi Ankara’ya taşımışlar. Aktivite 18-19 Ekim’de Ankara Çankaya Üniversitesinde olacak  Ankara’da yaşayanlar için kaçınılmaz bir fırsat. Programda neler var? Hangi gün, saat kaçta, nereden kayıt olunur, konuşmacılar kimler, ulaşım hakkında bilgiler…