3 dakikalık okuma

CETURK Java Teknolojileri Etkinliği -7

Bugüne kadar çok farklı konu ve teknoloji ile ilgili yaptığı ücretsiz etkinliklerle sektörünün gelişmesine katkıda bulunan CETURK etkinliklerine devam ediyor.

13 Haziran’da Ankara’da gerçekleştirilen seminerin yoğun ilgi görmesi nedeyle 4 Temmuz’da IBM de bu seminerin tekrarını gerçekleştiriyorlar. Konumuz tabi ki JAVA.

CETURK Java Teknolojileri Etkinliği -7

Etkinlikle ilgili adres, kayıt ve ajanda bilgilerini verelim..

1 dakikalık okuma

CETURK Java Teknolojileri Ankara Etkinliği

ceturk logo

Bir etkinlik daha. Tabi ki sahnede yine CeTURK ve Java var. Gelen maili aynen sizile paylaşıyorum.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği bir çok etkinlikle üyelerine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunan CETURK başkentimiz Ankara‘da yapacağı büyük bir organizasyon ile karşımızda.

CETURK , 3 Ocak Cumartesi günü Çankaya Üniversitesi Mavi Salon’da “CETURK Java Teknolojileri Ankara Etkinliği” inde Java dünyasını bir araya getiriyor. Java dünyasındaki en son teknolojilerin ve gelişmelerin anlatılacağı etkinlikte Java dünyasının önemli isimleri , Çağatay Çivici, Kenan Sevindik, Melih Sakarya ve Ümit Vardar sunum yapacaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi verelim…

1 dakikalık okuma

CETURK yazılım seminerleri tam gaz devam

ceturk

CETURK seminerleri devam ediyor. İşte yeni bir yazılım semineri daha:

22 Kasım Cumartesi günü “CETURK Yazılım Seminerleri” etkinliği düzenleniyor. IBM’de gerçekleşecek seminerde ORM ve Hibernate, Web 2.0 ve IBM Yaklaşım ve Kurumsal Servis Odaklı Mimari (Enterprise SOA) seminerleri verilecek.

Program hakkında detaylı bilgi, kayıt bilgileri için buyrun…

1 dakikalık okuma

CETURK Java Teknolojileri Etkinliği

ceturk

Bit etkinlik duyurusu daha.  Java ‘ya merakı olan, java geliştiren herkesi ilgilendiriyor aslında. Mail ilen gelen bilgileri aynen yapıştırıyorum.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği bir çok etkinlikle üyelerine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunan CETURK yine büyük bir organizasyon ile karşımızda.

CETURK, 8 Kasım Cumartesi günü “CETURK Java Teknolojileri Etkinliği” inde Java dünyasını bir araya getiriyor. Java dünyasındaki en son teknolojilerin ve gelişmelerin anlatılacağı etkinlikte Vardar Yazılım ve Sibnet’ten profesyoneller toplam 5 sunum yapacaklar:
JSF ve Ajax
Java ile Web Servisleri Geliştirme
Java’da SOA, SDO ve SCA
JBoss Seam ile Uygulama Geliştirme ve Yenilikler
EJB 3.0 ve JPA ile Uygulama Geliştirme ve Yenilikler

Kontenjanın kişi sayısı, etkinliğin adresi ve etkinliğin içeriğiyle ilgili bilgi verelim..