ilyas-teker-zeo

Türkiye’nin en iyi SEO firmalarından birisi olan ZEO, bu yıl da, SEO uzmanlarının bir araya geleceği etkili konferans için tarihi açıkladı. İstanbul’da yapılacak Digitalzone konferansı, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde toplamda iki oturum halinde sizlere sunulacak. Benim de konuşmacı olduğum bu etkinlikte “Yapabileceğiniz En Kötü 50 SEO Hatası & Çözümleri” ni anlatacağım. Anlattım, hatta sunuma ve notlara buradan ulaşabilirsiniz.

Beraberinde dünyaca tanınan uzmanların tanıtılacağı ve konferanslarına başlanacağı bu günde, Rand Fishkin’de sizlerle olacak. İstanbul Şişli’de düzenlenecek konferansın biletlerine, konferansın yaratıcısı olan ZEO’yu, ZEO.org sitesine girerek ulaşabilirsiniz.

Ne amaçla olursa olsun, internet sitesi kurmaya karar vermişseniz, hedefinizin her zaman büyük olması gerekmektedir. Birçok uzmanın da bu yönde önerilerde bulunduğunu göz önüne alırsak, SEO’nun önemi de peşinden ortaya çıkacaktır. SEO, sadece sitelere içerik yüklemek ile değil, adeta kelimeler ile dans ederek ortaya harika bir sonuç çıkarma işlemidir. Yapılan SEO işlemi ile birlikte, hem aradığınız hedef kitleye saniyeler içerisinde ulaşacaksınız hem de Google tarafından ödenecek cömert ücretler ile hayatınızı değiştireceksiniz. Fakat bunun gibi gerçek hayallerin, somut bir şekilde hayatınızda ortaya çıkabilmesi için, Rand Fishkin gibi bir uzmana büyük ihtiyacınız olacak.

Saniyeler içerisinde SEO ve SEO uygulama yöntemleri hakkında kendinizin neler yapabileceğini göreceğiniz bu konferansın tarihi giderek yaklaşıyor. Sabırsızlıkla beklenen Digitalzone’16 için geri sayımlar sürerken, konferansın Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenleneceğini de eklememizde fayda var. Eğer hala biletinizi almamışsanız, hayatınızı değiştirecek bu konferansa katılıp katılmamak arasında çelişki içerisindeyseniz, biraz daha acele etmelisiniz. Çünkü teknoloji devi firmaların adeta yapımcısı rolünde olan bu SEO uzmanları, sizlere sadece birer konferans sunmayacak, kendinizin de farkına varmanızı sağlayacak. Farklı fikirler, tarzlar ve uygulamalar ile dolu dolu geçen konferansta, uzmanlar sizlere uygulamalı SEO çalışmalarını da gösterecek. Bu eşsiz güne yaklaşırken, sonunu düşünmeden karar vermeli ve Digitalzone 2016’da yerinizi almalısınız.

Kategori: Etkinlikler, SEO

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.