compex

Fuar, seminer, aktivite olduğunda kaçırmam mümkün değil. Bir şekilde haberdar oluyorum. Zamanım varsa gidiyorum yoksa gidenlerin izlenimlerini okumaya çalışıyorum. Bu sefer ki durağımız: COMPEX 33. Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı. Dilerseniz mikrofonu compex’e yöneltelim.

Bu sene otuz üçüncüsü düzenlenecek olan COMPEX 2008 Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 20 – 23 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘ nde ziyaretçilerle buluşacak. COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek. Paneller ve aktiviteler ile renklendirilecek olan fuar, sektörel yöneticileri, bilgi işlem yöneticilerini, satın alma yöneticilerini çatı altında toplayacak.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi ‘ne nasıl ulaşılır? Online davetiye kaydı nereden yapılır? Sorularına yanıt verelim…

Genel Bilgi

Fuar  20 – 23 Kasım 2008 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘ nde olacak.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezine ulaşım

Compex ‘in web sitesi üzerinde gerekli bilgi verilmiş. Buradan ulaşabilirsiniz.

Davetiye

Şuana kadar 14,000 kayıt yapılmış. Bende gideceğim kayıt olmak istiyorum diyorsanız. Buyrun

Fuar saatleri 11.00 – 19.00 arasında olacakmış. Bilginiz olsun.

Bir aksilik olmazsa pazar günü bende gitmeyi düşünüyorum. Görüşmek dileğiyle..

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.