ceturk logo

Bir etkinlik daha. Tabi ki sahnede yine CeTURK ve Java var. Gelen maili aynen sizile paylaşıyorum.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği bir çok etkinlikle üyelerine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkıda bulunan CETURK başkentimiz Ankara‘da yapacağı büyük bir organizasyon ile karşımızda.

CETURK , 3 Ocak Cumartesi günü Çankaya Üniversitesi Mavi Salon’da “CETURK Java Teknolojileri Ankara Etkinliği” inde Java dünyasını bir araya getiriyor. Java dünyasındaki en son teknolojilerin ve gelişmelerin anlatılacağı etkinlikte Java dünyasının önemli isimleri , Çağatay Çivici, Kenan Sevindik, Melih Sakarya ve Ümit Vardar sunum yapacaklar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi verelim…

Sunum Konuları

Melih Sakarya JBoss Seam
Ümit Vardar JPA ve Hibernate
Kenan Sevindik Spring Framework’e Giriş
Çağatay Çivici JSF 2.0
PANEL Java Dünyası ve Türkiye

Etkinlik 200 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Kaçırmadan hemen buradan kaydınızı yapın.

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.