cebit

Her yıl düzenlenen, dünyanın en tanınmış ve en başarılı ticaret fuarı CeBIT bu yılda bizlerle. Bir çok büyük firmanın da katıldığı güncel teknolojilerin sunulacağı bu fuar bizler için de faydalı olacaktır tabi ki :) Geçen sene büyük bir zevkle gezmiştim fuarı bu yılda öyle olacağını düşünüyorum. Hatta bazı firmalar duyurusunu sadece CeBIT‘te yaptığı ürünleri daha önceden duyulmasın diye sır gibi saklıyorlar. Bakalım bu yıl ne sürprizler bekliyor bizi.

Fuar hangi tarihler arasında, ziyaretçi saatleri, biletler hakkında bilgi verelim..

Fuar Tarihi : 7 Ekim 2008 Salı – 12 Ekim 2008 Pazar
Fuar Ziyaret Saatleri : 11:00 – 19:00
(12 Ekim Pazar Kapanış: 18.00)

Fuar Biletleri : 20 YTL / gün (KDV Dahildir)
Bir kişilik ve tek giriş içindir. 15 yaşından küçükler giremez.

Fuar biletlerini dilerseniz buradan ya da satış noktalarından veya fuar alanından satın alabilirsiniz.
Biletinizi ziyaret süresince saklanmayı unutmayın!

Ulaşım: İstanbul, Asya ve Avrupa’nın yollarının birleştiği şehir. CeBIT Bilişim Eurasia ise, Avrasya bölgesinin en büyük etkinliklerinden biri. Fuara gelmek hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Eğer Türkiye dışından geliyorsanız, 50’ye yakın uluslararası havayolu şirketi İstanbul’a direk veya aktarmalı uçuşlar düzenliyor. Avrupa’nın, Orta Doğu’nun ve Asya’nın en büyük şehirlerinden direk uçuşlar bulabilirsiniz. Ayrıca fuar alanı İstanbul Atatürk Havaalanı’nın 15 dakika mesafesinde.

Eğer İstanbul dışından geliyorsanız, her şehirlerarası otobüs firması İstanbul’a seferler düzenliyor. Ayrıca fuar alanına gelmek de, bu bölümde bulacağınız yönlendirmeler ile çok kolay. Ama emin değilseniz, taksi kullanmanızı öneriyoruz.

Şehir merkezinden gelmek için ise, her sene olduğu gibi İETT‘nin CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı için özel olarak düzenlediği otobüs seferlerinden yararlanabileceksiniz.

CeBIT hakkında

# CeBIT Bilişim Eurasia Avrasya bölgesinde, en iyi bilinen ve en büyük bilişim fuarıdır. Almanya’da düzenlenmekte olan CeBIT etkinliğinden sonra, tüm dünyada en büyük ikinci CeBIT etkinliğidir.

# Bilişim dünyasında; donanım, yazılım ve hizmet sektöründe meydana gelen en son gelişmeler sergilenmektedir.

# Güneydoğu Avrupa’da özellikle Balkanlar’da, Türkiye’de Orta Doğu’da, Orta Asya’da ve Karadeniz Bölgesi’nde bilişim pazarına veya işlerinde bilişim araçlarını kullananlara hitap eden katılımcı düzeyi en yüksek fuardır.

# 2008 yılında 20 ülke/bölgeden 900’ü aşkın şirket CeBIT Bilişim Eurasia aracılığı ile geleceğin teknolojilerini, uluslararası bilişim endüstrisindeki eğilimleri ziyaretçilere tanıtacaktır.

# CeBIT Bilişim Eurasia, ziyaretçilere, rekabet eden yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni ürünlerini ve hizmetlerini karşılaştırma imkanı sağlanmaktadır.

# Endüstriden, devletten, yerel yönetimlerden, üniversitelerden, bankacılık ve eğitim sektörlerinden, bilimsel kurumlardan en önemli oyuncularla buluşma ve iş ilişkileri kurma fırsatı sunulmaktadır.

Güzel bir fuar geçirmenizi diliyorum, orada olacağım :)

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.