İşe gitmek için beklediğim İETT durağında istanbul ‘un ücretsiz gazetesi olan ‘gaste’ yi hemen hemen her gün alır okurum. İstanbul’da ne olmuş ne bitmiş öğrenmeye çalışırım. Bu sabah özellikle istanbul’da okuyan öğrencilerin yüzünü güldürecek bir habere rastladım. Ağırlıklı olarak istanbul’da eğitim gören öğrencilere bazı vakıf ve dernekler burs veriyormuş. Liste uzun olduğu için ofise geldiğimde taradım ve sizlerle de paylaşmak istedim. İhtiyacı olan öğrencilere burs vereceklermiş. Öğrencinin her zaman ihtiyacı vardır gerçi :)

Listeye buradan ulaşabilirsiniz ayrıca şu haber sitesinde de benzer bir haber var. İnceleyin isterseniz işinize yarar diye düşünüyorum.

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.