Yaratıcı zekamı geliştirmek için takip ettiğim fotoğraf bloglarını gezerken aşağıda ki fotoğrafı fark ettim ve çok etkilendim. Neden derseniz kendimi o dağın en uç noktasında oturmuş, ayaklarımı aşağıya sarkıtmış olarak hayal ettim. Tertemiz oksijeni içime çekip, o enfes manzaranın tadını çıkarttığımı düşündüm.

O an çocuklar kadar mutlu olabileceğimi biliyordum. Ayaklarımı boşlukta sallandırıp, hayal kurmayı hayal ettim. Yada hayallerden sıyrılıp, sırt üstü uzanıp, gökyüzünün maviliğinde boğulmayı… Evet evet sadece bir fotoğraf tüm bunları bir saniyede düşünmemi sağladı.

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.