Yıllar ne cabuk geçiyor değil mi? 22 yaşıma girdim. İnsan düşününce bi garip oluyor. 22 senedir dünyadasın ve onca olan bitenler aklına geldikçe bi garip oluyorsun. Acısıyla tatlısıyla 22 sene geride kaldı. Yaş ilerledikçe kişinin kendisine olan sorumluluğunun dışında ailesine, akrabalarına, dostlarına, çevresindekilere olan sorumluluğu da ister istemez artıyor. Bunun farkına varmak güzel ama.

Bugün benim doğum günüm!

“Yeter ilyas bu kadar felsefe yaptığın ne biçim adamsın olm sen hayatın felsefe olmuş.” Bu tür cümleleri etrafımda ki insanlardan çokça duyuyorum o yüzden yazmadan edemedim. Umarım güzel bir gün, gelecek ve hayat beni bekliyordur.

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.