ihs hosting

Şu huyumu çok seviyorum: Eğer ben bir hizmetten memnun kalırsam bunu herkesin bilmesini istiyorum. Çünkü belkide aynı sorunları yaşayan kişilere bir nebze olsun yardımcı olmuş oluyorumdur diye düşünüyorum. Mevzumuz IHS Telekom. Bildiğiniz gibi -ya da bilmiyorsunuz şimdi öğreneceksiniz- ilyasteker.com IHS Telekom sunucularında barınıyor. Daha önce onlarca hosting firmasıyla çalıştım ve hepsinde mutlaka bir sorun çıktı.  Ama IHS Telekom ile tanıştıktan sonra yaşadığım o sorunlar gitti. Hakkını yememek lazım adamlar işine özen gösteriyor.

Neden çünkü müşteriyi dinliyorlar, akıllı çözümler sunuyorlar. Neden çünkü server’ları çok hızlı ve diğer bir çok hosting firmasından daha güvenli. Neden çünkü ürün paketleri hem uygun hemde kullanışlı. Neden çünkü… diye devam etsem yazı uzar gider. Bu yazıyı neden yazdım diye merak ediyorsunuzdur. ‘ İlyas reklam yapmana gerek yok ki adamlar zaten büyük bir firma’ diyor olabilirsiniz. Benim amacım zaten başlıkta da belirttiğim gibi reklam değil. Hosting arayışı içinde olan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olabilmek. Çevremde ki bir çok arkadaşıma burayı önerdim şimdi hepsi teşekkür ediyor bana. Sanırım çok memnun kaldığım servis/hizmetleri bir zaman sonra benimsiyorum, bu yüzden olsa gerek.

Firma hakkında biraz detaylı bilgi ister misiniz?

IHS Telekom 1999 Yılında istanbulhosting.com adı altında servis vermeye başlamıştır. 2002 Yılından itibaren IHS Markasını tescil ettirerek IHS Markasını kullanmaya başlamıştır.

Hizmetleri

Alan Adı Tescili
HTML Paketler
PHP Paketler
PHP Pro Paketler
PHP Bayi Paketleri
Sitebaz (Web Tasarımı)
VPS Standart Sunucular
VPS Plesk Sunucular
SSL Sertifikaları
Kangal Antispam
Plesk Windows Lisansları
Plesk Linux Lisansları

Siteden ilginizi çekebilecek bir kaç link

Hosting ile ilgili merak edilen sorular ve cevapları

PHP ürün paketleri

30 gün boyunca memnun kalmazsanız geri ödeme garantisi

Referanslar

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.