Gelen mailleri incelerken iki yeni aktiviteden haberdar oldum. İlgilenen arkadaşlar olur diye duyurmak istedim. Birinci aktivitemiz: Oracle Day 2009 – Istanbul. Oracle Day 2009’un açılışı, orta katman ürünü olan Oracle Fusion Middleware ’in ve Veritabanı 11g ’nin en yeni sürümlerinin lansmanına sahne olacak. Güzel ve eğlenceli bir gün sizi bekliyor yani.

İkinci aktivite ise: İnternette Uluslarası Ticaret Semineri. Açıkcası bu seminer daha çok ilgimi çekti. Neden derseniz seminerde;

Yurt dışı şirketlere nasıl ulaşılır?
İnternet üzerinden alıcı satıcı şirketler nasıl buluşturulur?
Yurtdışından temsilcilik ve distribütörlükler Türkiye’ye nasıl getirtilir?
Farklı ürünlerin ticareti internetten nasıl yapılır?
E-kariyer ile şirketlerin aradığı kişi nasıl olursunuz?

Gibi merak edipte cevabını detaylı öğrenemediğiniz sorulara cevap verilecek. Aktivitelerin yerleri ve tarihleri hakkında bilgi verelim…

Oracle Day 2009 – Istanbul

4 Kasim 2009 ‘da saat 09:30 – 17:00 arasında Swiss Otel (istanbul) da olacaktır. Buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da 0 212 345 10 40 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.

İnternette Uluslarası Ticaret Semineri

Üniaktivite ve Coproline işbirliğiyle, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü ev sahipliğinde, üniversite öğrencilerini günümüzün ve geleceğin en gözde iş alanlarından biri olan dış ticaret konusunda bilgilendirmek ve bu alandaki eğitim programları ile tanıştırmak amacıyla üniversite kulüplerinin desteği ile “İnternette Uluslararası Ticaret” seminerleri gerçekleştiriliyor.

Dış Ticaret Uzmanı olarak ister internette kendi işini kur ve home-ofis çalış, ister e-ticaret sektöründe kendine parlak bir kariyer yarat.

Üniversite : İstanbul Ticaret Üniversitesi
Kulüp : Endüstri Mühendisliği Kulübü
Yer : Küçükyalı Kampüsü
Başlangıç : 03/11/2009 Sal 13:00
Bitiş : 03/11/2009 Sal 15:00

NOT: Tüm seminer katılımcılarına katılım belgesi verilecektir. Seminer ücretsizdir.

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.