Blog dünyasının olmazsa olmazıdır “mimler“. Yazmaya başlamadan önce hep diğer bloglarda okurdum mim dalgalarını. Bu sefer de biz mimlendik. İyi de nedir bu mim dedikleri şey? Mim; tek kelime ile “kaynaşmadır”. Bloglar ve okurları arasında bir dönüşümü hedefler, bir blogun okurları o mim ile mimlenmiş  blogları tanır. Bu sayede okurlar arası bir dönüşüm, verimli okurlar, yazarlar, bloglar arası kaynaşma oluşur. Sağolsun ibrahimcakici da beni mimledi. Mim konusu ise: Blogunuzun en çok neresini seviyorsunuz ?

Blogumun en çok resimli.org ‘un rss bağlantısının bulunduğu sağ en üst köşesini seviyorum. Neden bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor. Orası benim göz bebeğim gibi. Hehe :)

Mim dalgasının en zevkli diğer kısmı aldığın mimi tanıdığın diğer bloglarada bulaştırmandır. Bende bu mimi TEAkolik ve karbonizma ‘ya gönderiyorum. Başka bir mim dalgasında görüşmek dileğiyle :)

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.