Daron Yöndem ‘in başkanlığını yürüttüğü Ineta next, aralık ayı için enfes bir aktivite takvimi çıkarmış. 4 ilde (diyarbakır, istanbul, kayseri, denizli) ayrı ayrı düzenlenecek olan aktivitelerde yazılım dünyasının yeniliklerinden bahsedilecek.

Gelecek nesil yeni yazılım teknolojileri ile ilgili teknik bilgi paylaşımı çerçevesinde oturumların bulunacağı bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.

Etkinlik içeriğinde yer alacak bazı konular haftaya Amerika’daki Professional Developer Conference’da ilk defa duyurulacağı için biz de şimdilik etkinlik içeriğimizi bir sürpriz/sır olarak saklıyoruz. Çok yakında tam etkinlik planını da duyuracağız. Fakat bu süreçte siz zaman kaybetmeyin ve sınırlı katılım olacağı bu etkinliğe hemen ÜCRETSİZ kayıt olun!

Aktivite tarihleri ve kayıt

5-6 Aralık / Diyarbakır
12-13 Aralık / İstanbul
19-20 Aralık / Kayseri
26-27 Aralık / Denizli

Kayıt için tıklayın: http://www.inetatr.org

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.