Daron Yöndem ‘in başkanlığını yürüttüğü Ineta next, aralık ayı için enfes bir aktivite takvimi çıkarmış. 4 ilde (diyarbakır, istanbul, kayseri, denizli) ayrı ayrı düzenlenecek olan aktivitelerde yazılım dünyasının yeniliklerinden bahsedilecek.

Gelecek nesil yeni yazılım teknolojileri ile ilgili teknik bilgi paylaşımı çerçevesinde oturumların bulunacağı bu etkinliğe herkesi bekliyoruz.

Etkinlik içeriğinde yer alacak bazı konular haftaya Amerika’daki Professional Developer Conference’da ilk defa duyurulacağı için biz de şimdilik etkinlik içeriğimizi bir sürpriz/sır olarak saklıyoruz. Çok yakında tam etkinlik planını da duyuracağız. Fakat bu süreçte siz zaman kaybetmeyin ve sınırlı katılım olacağı bu etkinliğe hemen ÜCRETSİZ kayıt olun!

Aktivite tarihleri ve kayıt

5-6 Aralık / Diyarbakır
12-13 Aralık / İstanbul
19-20 Aralık / Kayseri
26-27 Aralık / Denizli

Kayıt için tıklayın: http://www.inetatr.org

Kategori: Etkinlikler

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.