11 ayın sultanı Ramazan‘ı geride bıraktık. Bayram geldi geçiyor. Ne bu hız yahu. Hep söylenir “nerede o eski bayramlar” diye ama sanırım gerçek şu ki gelişen ve hızla değişen dünyanın etkileri hayatımızı bazen olumlu bazen olumsuz etkileyebiliyor. Bu bayramda aileden uzak olmak içimde küçük bir hüzün oluştursa da yine de güzel şeyler düşünmeye çalışıyorum.

Nette ki gelişmeleri biraz ihmal ettim sanırım. Okunmamış RSS bağlantılarına baktım da az önce yaklasık 600 tane okunmamıs yazı beni bekliyor :) Hazır bayram tatilindeyken şu okunmamış yazılara da göz gezdirip önemli bağlantıları sizlerle de paylaşmayı düşünüyorum.

Havalarla ilgili bir kaç cümle yazmadan geçemeyeceğim. 1 hafta öncesine kadar t-shirt ile dolaşıyordum şimdi kazakları çıkardım dolaptan. Soğuğu fazla sevmiyorum, belki de sıcak kanlı olduğumdandır :)

Mutlaka göz atmanız gereken bir kaç bağlantı vermek istiyorum..

Ortaya karışık linkler (24-29 eylül)

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

İlyas, az markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığı veren Mosanta’nın kurucusu.

12+ yıldır SEO alanında Pegasus, Coca-Cola, adidas, Sony gibi 200’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.

Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor.

Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.