Bize verilen en değerli nimetlerden biri de “zaman“. Ama bu aralar zamanla aram pek iyi değil. Neden bilmiyorum planladığım şeyleri zamanında yapamıyorum. Oysa planlı biriyimdir ama o kadar plan yaptığım halde yapmam gerekenleri yoğunluk yüzünden yetiştiremiyorum artık. Yaşlandım elim ayağım tutmuyor mu acaba diyeceğim ama daha 21 yaşındayım.

Bir yerde göremediğim bir sorun var sanırım. Ama bu böyle devam etmez. Olağanüstü hal ilan ediyorum yarından itibaren. Malum yarın pazartesi. Haftanın ilk günü. Yarından itibaren yapılacaklar listesi oluşturup her işe bir tarih ataması yapmayı düşünüyorum. Zamanında yapılmayan iş daha sonra başımı çokça ağrıttığı için atalarımızında dediği gibi bugünün işini yarına bırakmayacağım artık.

Ne zamandır film izlemiyordum bu akşam wall-e ‘yi izleyeceğim. Unutmadan söyleyeyim imdb de 8.7 alarak en iyi filmler sıralamasında 33. sıraya yerleşti. Sıradan bir animasyon filmi işte demeyin. İlk fırsatta izleyin. Güzel kafiye oldu gerçekten :)

Dip not: Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.

Kategori: Kişisel

About ilyas teker

Ilyas, 9+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerin yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.